Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On a time-dependent subdifferential evolution inclusion with Carathéodory perturbation

Tom 114 / 2015

Soumia Saïdi, Mustapha Fateh Yarou Annales Polonici Mathematici 114 (2015), 133-146 MSC: Primary 34A60; Secondary 49J53. DOI: 10.4064/ap114-2-4

Streszczenie

On an infinite-dimensional Hilbert space, we establish the existence of solutions for some evolution problems associated with time-dependent subdifferential operators whose perturbations are Carathéodory single-valued maps.

Autorzy

  • Soumia SaïdiLaboratoire LMPA
    Department of Mathematics
    Jijel University
    Jijel, Algeria
    e-mail
  • Mustapha Fateh YarouLaboratoire LMPA
    Department of Mathematics
    Jijel University
    Jijel, Algeria
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek