Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On the Banach envelopes of Hardy–Orlicz spaces on an annulus

Tom 117 / 2016

Michał Rzeczkowski Annales Polonici Mathematici 117 (2016), 127-139 MSC: Primary 46E15. DOI: 10.4064/ap3828-2-2016 Opublikowany online: 20 June 2016

Streszczenie

We describe the Banach envelopes of Hardy–Orlicz spaces of analytic functions on an annulus in the complex plane generated by Orlicz functions well-estimated by power-type functions.

Autorzy

  • Michał RzeczkowskiFaculty of Mathematics and Computer Science
    Adam Mickiewicz University
    61-614 Poznań, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek