Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Chen’s first inequality for Riemannian maps

Tom 117 / 2016

Bayram Ṣahin Annales Polonici Mathematici 117 (2016), 249-258 MSC: Primary 53B20; Secondary 53B21. DOI: 10.4064/ap3958-7-2016 Opublikowany online: 30 September 2016

Streszczenie

We obtain a basic Chen inequality for Riemannian maps between Riemannian manifolds.

Autorzy

  • Bayram ṢahinDepartment of Mathematics
    Ege University
    35100, Izmir, Turkey
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek