Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

The set of regular values (in the sense of Clarke) of a Lipschitz map. A sufficient condition for rectifiability of class $C^3$

Tom 117 / 2016

Silvano Delladio Annales Polonici Mathematici 117 (2016), 215-230 MSC: Primary 26A16, 49Q15, 53Axx, 54C20; Secondary 28A75, 28A78, 49Q20. DOI: 10.4064/ap3923-9-2016 Opublikowany online: 3 October 2016

Streszczenie

Let $n, N$ be positive integers such that $n \lt N$. We prove a result about the rectifiability of class $C^3$ of the set of regular values (in the sense of Clarke) of a Lipschitz map $\varphi : {\mathbb {R}}^n\to {\mathbb {R}}^N$.

Autorzy

  • Silvano DelladioDepartment of Mathematics
    University of Trento
    Trento, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek