JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Partial integrability of almost complex structures on Thurston manifolds

Tom 118 / 2016

Oleg Mushkarov, Christian Yankov Annales Polonici Mathematici 118 (2016), 141-148 MSC: Primary 32Q60; Secondary 22E30, 53D05. DOI: 10.4064/ap4046-11-2016 Opublikowany online: 9 December 2016

Streszczenie

We prove that any left-invariant symplectic almost complex structure on a Thurston manifold which is compatible with its canonical left-invariant Riemannian metric has holomorphic type $1$.

Autorzy

  • Oleg MushkarovInstitute of Mathematics and Informatics
    Bulgarian Academy of Sciences
    Acad. G. Bonchev St. Bl. 8
    1113 Sofia, Bulgaria
    and
    South-West University
    2700 Blagoevgrad, Bulgaria
    e-mail
  • Christian YankovDepartment of Mathematical Sciences Eastern Connecticut State University Willimantic, CT 06226, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek