Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On the growth of a holomorphic curve with deficient moving hyperplanes

Tom 120 / 2017

Nan Wu Annales Polonici Mathematici 120 (2017), 149-161 MSC: Primary 30D10; Secondary 30D20, 30B10, 34M05. DOI: 10.4064/ap170608-2-10 Opublikowany online: 17 November 2017

Streszczenie

We generalize some results on the growth of meromorphic functions or $\nu $-valued algebroid functions to holomorphic curves with deficient moving hyperplanes.

Autorzy

  • Nan WuDepartment of Mathematics
    School of Science China University of Mining and Technology (Beijing)
    100083 Beijing, China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek