Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

$\phi $-minimal rotational surfaces in pseudo-Galilean space with density

Tom 120 / 2017

Dae Won Yoon, Jae Won Lee, Chul Woo Lee Annales Polonici Mathematici 120 (2017), 183-196 MSC: Primary 53A35; Secondary 53B30. DOI: 10.4064/ap170406-21-10 Opublikowany online: 24 November 2017

Streszczenie

Rotational surfaces in the pseudo-Galilean 3-space $G_3^1$ have some types according to pseudo-Euclidean rotations and isotropic rotations. We study rotational surfaces in $G_3^1$ with a log-linear density and investigate $\phi $-minimal rotational surfaces.

Autorzy

  • Dae Won YoonDepartment of Mathematics Education and RINS
    Gyeongsang National University
    Jinju 52828, Republic of Korea
    e-mail
  • Jae Won LeeDepartment of Mathematics Education and RINS
    Gyeongsang National University
    Jinju 52828, Republic of Korea
    e-mail
  • Chul Woo LeeDepartment of Mathematics
    Kyungpook National University
    Daegu 41566, Republic of Korea
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek