A set on which the local Łojasiewicz exponent is attained

Tom 67 / 1997

Jacek Chądzyński, Tadeusz Krasiński Annales Polonici Mathematici 67 (1997), 297-301 DOI: 10.4064/ap-67-3-297-301

Streszczenie

Let U be a neighbourhood of 0 ∈ ℂⁿ. We show that for a holomorphic mapping $F = (f₁,..., fₘ): U → ℂ^m$, F(0) = 0, the Łojasiewicz exponent

Autorzy

  • Jacek Chądzyński
  • Tadeusz Krasiński

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek