Smooth points of a semialgebraic set

Tom 82 / 2003

Jacek Stasica Annales Polonici Mathematici 82 (2003), 149-153 MSC: Primary 14P10. DOI: 10.4064/ap82-2-5

Streszczenie

It is proved that the set of smooth points of a semialgebraic set is semialgebraic.

Autorzy

  • Jacek StasicaInstitute of Mathematics
    Jagiellonian University
    Reymonta 4
    30-059 Kraków, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek