On absolutely monotone set-valued functions

Tom 88 / 2006

Andrzej Smajdor Annales Polonici Mathematici 88 (2006), 113-118 MSC: 26A48, 26A51, 26E25. DOI: 10.4064/ap88-2-2

Streszczenie

We define absolutely monotone multifunctions and prove their analyticity on an interval $[0,b)$.

Autorzy

  • Andrzej SmajdorPedagogical University
    Podchor/a/zych 2
    30-084 Krak/ow, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek