A remark on semi-$\nabla $-flat functions

Tom 89 / 2006

Wojciech Kozłowski Annales Polonici Mathematici 89 (2006), 147-149 MSC: 53A15, 53C05. DOI: 10.4064/ap89-2-4

Streszczenie

We give a pointwise characterization of semi-$\nabla $-flat functions on an affine manifold $(M,\nabla )$.

Autorzy

  • Wojciech KozłowskiInstitute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    Łódź Branch
    Banacha 22
    90-238 Łódź, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek