On natural vector bundle morphisms $T_{A}\circ \otimes _{s}^{q}\rightarrow \otimes _{s}^{q}\circ T_{A}$ over ${\rm id}_{T_{A}}$

Tom 96 / 2009

A. Ntyam, A. Mba Annales Polonici Mathematici 96 (2009), 295-301 MSC: Primary 58A32. DOI: 10.4064/ap96-3-7

Streszczenie

Some properties and applications of natural vector bundle morphisms $T_{A}\circ \otimes _{s}^{q}\rightarrow \otimes _{s}^{q}\circ T_{A} $ over ${\rm id}_{T_{A}}$ are presented.

Autorzy

  • A. NtyamÉcole Normale Supérieure
    BP 47 Yaoundé, Cameroun
    e-mail
  • A. MbaÉcole Normale Supérieure
    BP 47 Yaoundé, Cameroun
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek