Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

An example concerning Sadullaev’s boundary relative extremal functions

Tom 123 / 2019

Jan Wiegerinck Annales Polonici Mathematici 123 (2019), 505-508 MSC: 32U05, 32U20. DOI: 10.4064/ap180604-19-6 Opublikowany online: 9 July 2018

Streszczenie

We exhibit a smoothly bounded domain $\Omega $ with the property that for suitable $K\subset \partial \Omega $ and $z\in \Omega $ the Sadullaev boundary relative extremal functions satisfy $\omega _1(z,K,\Omega )<\omega _2(z,K,\Omega )\le \omega (z,K,\Omega )$.

Autorzy

  • Jan WiegerinckKdV Institute for Mathematics
    University of Amsterdam
    Science Park 105-107
    P.O. Box 94248
    1090 GE Amsterdam, The Netherlands
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek