Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Application of $L^2$ methods to the Levi problem on complex manifolds

Tom 123 / 2019

Takeo Ohsawa Annales Polonici Mathematici 123 (2019), 459-466 MSC: Primary 32A36; Secondary 32T27. DOI: 10.4064/ap171228-3-10 Opublikowany online: 8 February 2019

Streszczenie

$L^2$ methods for extending holomorphic sections of semipositive bundles are applied to show the holomorphic convexity of complex spaces under several conditions.

Autorzy

  • Takeo OhsawaGraduate School of Mathematics
    Nagoya University
    Chikusaku Furocho, Nagoya, 464-8602 Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek