Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A generalization of the converse of Brolin’s theorem

Tom 123 / 2019

Yûsuke Okuyama, Małgorzata Stawiska Annales Polonici Mathematici 123 (2019), 467-472 MSC: Primary 37F10; Secondary 31A15. DOI: 10.4064/ap180819-23-2 Opublikowany online: 24 June 2019

Streszczenie

We prove a generalization of Lopes’s theorem, that is, of the converse of Brolin’s theorem.

Autorzy

  • Yûsuke OkuyamaDivision of Mathematics
    Kyoto Institute of Technology
    Sakyo-ku, Kyoto 606-8585 Japan
    e-mail
  • Małgorzata StawiskaMathematical Reviews
    416 Fourth St.
    Ann Arbor, MI 48103, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek