Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On continuity at zero of the maximal operator for a semifinite measure

Tom 135 / 2014

Semyon Litvinov Colloquium Mathematicum 135 (2014), 79-84 MSC: Primary 28A20. DOI: 10.4064/cm135-1-6

Streszczenie

For a sequence of linear maps defined on a Banach space with values in the space of measurable functions on a semifinite measure space, we examine the behavior of its maximal operator at zero.

Autorzy

  • Semyon LitvinovDepartment of Mathematics
    Pennsylvania State University Hazleton
    76 University Drive
    Hazleton, PA 18202, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek