Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Grant acknowledgment to “A remark on the transport equation with $b\in{\rm BV}$ and ${\rm div}_x\, b\in {\rm BMO}$” (Colloq. Math. 135 (2014), 113–125)

Tom 137 / 2014

Paweł Subko Colloquium Mathematicum 137 (2014), 147 MSC: Primary 35F25; Secondary 35A02. DOI: 10.4064/cm137-1-11

Autorzy

  • Paweł SubkoInstitute of Applied Mathematics and Mechanics
    University of Warsaw
    02-097 Warszawa, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek