JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Trees of manifolds with boundary

Tom 139 / 2015

Paweł Zawiślak Colloquium Mathematicum 139 (2015), 1-24 MSC: 54E45, 57N99, 20F65. DOI: 10.4064/cm139-1-1

Streszczenie

We introduce two new classes of compacta, called trees of manifolds with boundary and boundary trees of manifolds with boundary. We establish their basic properties.

Autorzy

  • Paweł ZawiślakInstitute of Mathematics
    Jagiellonian University
    Stanisława Łojasiewicza 6
    30-348 Kraków, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek