Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On pseudo-prime multiplication modules over pullback rings

Tom 143 / 2016

Fatemeh Esmaeili Khalil Saraei Colloquium Mathematicum 143 (2016), 63-78 MSC: Primary 13C05; Secondary 16D70. DOI: 10.4064/cm6504-12-2015 Opublikowany online: 3 December 2015

Streszczenie

The purpose of this paper is to present a new approach to the classification of indecomposable pseudo-prime multiplication modules over pullback of two local Dedekind domains. We extend the definitions and the results given by Ebrahimi Atani and Farzalipour (2009) to more general cases.

Autorzy

  • Fatemeh Esmaeili Khalil SaraeiCollege of Engineering
    Faculty of Fouman
    University of Tehran
    P.O. Box 43515-1155
    Fouman 43516-66456, Guilan, Iran
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek