Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Finite speed of propagation for a non-local porous medium equation

Tom 143 / 2016

Cyril Imbert Colloquium Mathematicum 143 (2016), 149-157 MSC: 35K55, 35B30. DOI: 10.4064/cm6511-12-2015 Opublikowany online: 3 December 2015

Streszczenie

This note is concerned with proving the finite speed of propagation for some non-local porous medium equation by adapting arguments developed by Caffarelli and Vázquez (2010).

Autorzy

  • Cyril ImbertCNRS, UMR 8050
    Université Paris-Est Créteil
    61 av. du Général de Gaulle
    94010 Créteil Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek