Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Mappings of degree 5, part II

Tom 147 / 2017

M. Maciejewski, A. Prószyński Colloquium Mathematicum 147 (2017), 257-264 MSC: 11E76, 13C13. DOI: 10.4064/cm6877-3-2016 Opublikowany online: 18 January 2017

Streszczenie

We continue the investigation started in [1]. The purpose of the present paper is to find the second (last) part of generating relations (namely, all the 2-covering relations) satisfied by homogeneous polynomial mappings of degree 5.

Autorzy

  • M. MaciejewskiKazimierz Wielki University
    85-072 Bydgoszcz, Poland
    e-mail
  • A. PrószyńskiKazimierz Wielki University
    85-072 Bydgoszcz, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek