Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Generators of simple graded Lie algebras of finite growth

Tom 148 / 2017

Liming Tang, Wende Liu Colloquium Mathematicum 148 (2017), 315-324 MSC: 17B05, 17B20, 17B65, 17B70. DOI: 10.4064/cm6976-6-2016 Opublikowany online: 6 April 2017

Streszczenie

Let $X$ be a simple graded Lie algebra of finite growth over an algebraically closed field of characteristic zero. We prove that $X$ can be generated by two elements.

Autorzy

  • Liming TangSchool of Mathematical Sciences
    Harbin Normal University
    Harbin 150025, China
    e-mail
  • Wende LiuSchool of Mathematical Sciences
    Harbin Normal University
    Harbin 150025, China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek