Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Symplectic non-squeezing for mass subcritical fourth-order Schrödinger equations

Tom 149 / 2017

Qianyun Miao Colloquium Mathematicum 149 (2017), 137-164 MSC: Primary 35P25; Secondary 35Q55. DOI: 10.4064/cm7088-11-2016 Opublikowany online: 30 June 2017

Streszczenie

Applying strategies of R. Killip et al. (2016), we establish symplectic non-squeezing for the mass subcritical fourth-order Schrödinger equations $iu_t-\varDelta ^2 u=\pm |u|^pu$ with $3/2 \lt p \lt 8$ in dimension one.

Autorzy

  • Qianyun MiaoSchool of Mathematics and System Sciences
    Beihang University
    Beijing, China, 100191
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek