Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Simple conformally recurrent space-times are conformally recurrent pp-waves

Tom 150 / 2017

Carlo Alberto Mantica, Luca Guido Molinari Colloquium Mathematicum 150 (2017), 9-20 MSC: Primary 53B30; Secondary 53C80. DOI: 10.4064/cm7002s-11-2016 Opublikowany online: 21 August 2017

Streszczenie

We show that in dimension $n\ge 4$ the class of simple conformally recurrent space-times coincides with the class of conformally recurrent pp-waves.

Autorzy

  • Carlo Alberto ManticaI.I.S. Lagrange
    Via L. Modignani 65
    20161 Milano, Italy
    e-mail
  • Luca Guido MolinariPhysics Department
    Università degli Studi di Milano
    and
    I.N.F.N. sez. Milano
    Via Celoria 16
    20133 Milano, Italy
    e-mail
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek