Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Random walks on discrete Abelian groups

Tom 152 / 2018

Margaryta Myronyuk Colloquium Mathematicum 152 (2018), 273-284 MSC: Primary 60G50; Secondary 60B15, 43A25. DOI: 10.4064/cm6462-11-2016 Opublikowany online: 2 March 2018

Streszczenie

The present paper is devoted to the “recurrence/transience” problem for random walks of nearest-neighbour type on subgroups of $\mathbb {Q}$ which are not isomorphic to $\mathbb {Z}$.

Autorzy

  • Margaryta MyronyukB. Verkin Institute for Low Temperature Physics and Engineering
    National Academy of Sciences of Ukraine
    47, Nauky Ave.
    Kharkiv, 61103, Ukraine
    e-mail
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek