Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Attractors for a class of thermoelastic systems with vanishing mean value for temperature

Tom 155 / 2019

Flank D. M. Bezerra, Désio R. Rocha-Silva Colloquium Mathematicum 155 (2019), 287-316 MSC: 35B40, 35B41, 35Q79, 35L05. DOI: 10.4064/cm7486-2-2018 Opublikowany online: 20 December 2018

Streszczenie

We prove the existence, regularity and upper semicontinuity of the global attractors with respect to the diffusion coefficients for a class of thermoelastic systems with vanishing mean value for temperature in a bounded domain with sufficiently smooth boundary in $\mathbb {R}^n$.

Autorzy

  • Flank D. M. BezerraDepartamento de Matemática
    Universidade Federal da Paraíba
    58051-900 João Pessoa PB, Brazil
    e-mail
  • Désio R. Rocha-SilvaDepartamento de Ciências Exatas e Aplicadas
    Universidade Federal do Rio Grande do Norte
    59300-000 Caicó RN, Brazil
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek