Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A simple proof of the complete metric approximation property for $q$-Gaussian algebras

Tom 163 / 2021

Mateusz Wasilewski Colloquium Mathematicum 163 (2021), 1-14 MSC: Primary 46L10; Secondary 46L65. DOI: 10.4064/cm7968-11-2019 Opublikowany online: 18 May 2020

Streszczenie

The aim of this note is to give a simpler proof of a result of Avsec, which states that $q$-Gaussian algebras have the complete metric approximation property.

Autorzy

  • Mateusz WasilewskiDepartment of Mathematics
    KU Leuven
    Celestijnenlaan 200B
    3001 Leuven, Belgium
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek