Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On inverses of discrete rough Hilbert transforms

Tom 164 / 2021

Maciej Paluszyński, Jacek Zienkiewicz Colloquium Mathematicum 164 (2021), 305-325 MSC: 42B25, 11P05. DOI: 10.4064/cm7551-2-2020 Opublikowany online: 26 October 2020

Streszczenie

We describe the structure of the resolvent of the discrete rough truncated Hilbert transform under the critical exponent. This extends our results obtained in [Ann. Scuola Norm. Sup. Pisa 19 (2019)].

Autorzy

  • Maciej PaluszyńskiMathematical Institute
    Wrocław University
    Pl. Grunwaldzki 2/4
    50-384 Wrocław, Poland
    e-mail
  • Jacek ZienkiewiczMathematical Institute
    Wrocław University
    Pl. Grunwaldzki 2/4
    50-384 Wrocław, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek