Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

The continuous wavelet transform on ultradistribution spaces

Tom 157 / 2019

Abhishek Singh, Anshu Mala Colloquium Mathematicum 157 (2019), 189-201 MSC: Primary 42C15, 42C40, 44A15; Secondary 46F12. DOI: 10.4064/cm7389-8-2018 Opublikowany online: 12 April 2019

Streszczenie

The wavelet transform of ultradistributions in $\mathscr {Z}_{\omega }^{\prime }$ is defined. The corresponding inversion formula is established by interpreting convergence in the weak distributional sense.

Autorzy

  • Abhishek SinghDepartment of Mathematics and Statistics
    Banasthali Vidhyapith
    Banasthali-304022, India
    e-mail
  • Anshu MalaDepartment of Mathematics, AIAS
    Amity University Uttar Pradesh, India
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek