Correction to “La multiplication de Rajchman et les ensembles $U(\varepsilon )$ de Zygmund” (Studia Math. 149 (2002), 191–196)

Tom 154 / 2003

Jean-Pierre Kahane Studia Mathematica 154 (2003), 193-193 MSC: 42A63, 43A46. DOI: 10.4064/sm154-2-5

Autorzy

  • Jean-Pierre KahaneDépartement de Mathématiques
    Université Paris-Sud
    Bâtiment 425
    91405 Orsay Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek