Remark on our paper “On bases in Banach spaces” (Studia Math. 170 (2005), 147–171)

Tom 191 / 2009

T. Bartoszyński, M. Džamonja, L. Halbeisen, E. Murtinová, A. Plichko Studia Mathematica 191 (2009), 201 DOI: 10.4064/sm191-2-7

Autorzy

  • T. BartoszyńskiNational Science Foundation
    Arlington, VA, U.S.A.
    e-mail
  • M. DžamonjaUniversity of East Anglia
    Norwich, England
    e-mail
  • L. HalbeisenTheoretische Informatik und Logik
    Bern, Switzerland
    e-mail
  • E. MurtinováKatedra Matematické Analýzy
    Praha, Czech Republic
    e-mail
  • A. PlichkoUniversity of Technology
    Kraków, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek