Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Distances between Hilbertian operator spaces

Tom 222 / 2014

Seán Dineen, Cristina Radu Studia Mathematica 222 (2014), 29-39 MSC: Primary 46G20. DOI: 10.4064/sm222-1-3

Streszczenie

We compute the completely bounded Banach–Mazur distance between different finite-dimensional homogeneous Hilbertian operator spaces.

Autorzy

  • Seán DineenSchool of Mathematical Sciences
    Dara Ó Briain Center for Science
    University College Dublin
    Belfield, Dublin 4, Ireland
    e-mail
  • Cristina RaduDepartamento de Matemática Pura
    Universidade Federal do Rio de Janeiro
    Avenida Athos da Silveira Ramos 149
    Rio de Janeiro-RJ ZC-32, Brazil
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek