Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Addendum to “Lineability and spaceability of vector-measure spaces" (Studia Math. 219 (2013), 155–161)

Tom 224 / 2014

Giuseppina Barbieri, Francisco J. García-Pacheco, Daniele Puglisi Studia Mathematica 224 (2014), 193-193 MSC: Primary 28A33; Secondary 46E27. DOI: 10.4064/sm224-2-8

Autorzy

  • Giuseppina BarbieriDipartimento di Matematica e Informatica
    Università di Udine
    33100 Udine, Italy
    e-mail
  • Francisco J. García-PachecoDepartment of Mathematical Sciences
    University of Cadiz
    Puerto Real 11510, Spain
    e-mail
  • Daniele PuglisiDepartment of Mathematics and Computer Sciences
    University of Catania
    95125 Catania, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek