Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Analytic sets in the theory of commutative semigroups

Tom 228 / 2015

Robert Kaufman Studia Mathematica 228 (2015), 3-6 MSC: Primary 43A65; Secondary 03E15. DOI: 10.4064/sm228-1-2

Streszczenie

A problem about representations of countable, commutative semigroups leads to an analytic non-Borel set.

Autorzy

  • Robert KaufmanDepartment of Mathematics
    University of Illinois at Urbana-Champaign
    1409 W. Green St.
    Urbana, IL 61801, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek