Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Correction to the paper ‘Copies of $\ell _{\infty }$ in the space of Pettis integrable functions with integrals of finite variation’ (Studia Math. 210 (2012), 93–98)

Tom 232 / 2016

Juan Carlos Ferrando Studia Mathematica 232 (2016), 93-94 DOI: 10.4064/sm8249-4-2016 Opublikowany online: 13 April 2016

Autorzy

  • Juan Carlos FerrandoCentro de Investigación Operativa
    Edificio Torretamarit, Avda de la Universidad
    Universidad Miguel Hernández
    E-03202 Elche (Alicante), Spain
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek