JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A short self-contained proof of the Commutation Theorem

Tom 237 / 2017

Pham Le Hung Studia Mathematica 237 (2017), 195-200 MSC: 22D25, 22D10, 46L10. DOI: 10.4064/sm8662-9-2016 Opublikowany online: 8 December 2016

Streszczenie

Let $G$ be a locally compact group. We give a self-contained elementary proof of the relation $\lambda (G)''=\rho (G)’$ between the left and right regular representations of $G$.

Autorzy

  • Pham Le HungSchool of Mathematics and Statistics
    Victoria University of Wellington
    Wellington, New Zealand
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek