Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Multipliers between model spaces

Tom 240 / 2018

Emmanuel Fricain, Andreas Hartmann, William T. Ross Studia Mathematica 240 (2018), 177-191 MSC: 30J05, 30H10, 46E22. DOI: 10.4064/sm8782-4-2017 Opublikowany online: 24 August 2017

Streszczenie

We examine the multipliers from one model space to another.

Autorzy

  • Emmanuel FricainLaboratoire Paul Painlevé
    Université Lille 1
    59655 Villeneuve d’Ascq Cedex, France
    e-mail
  • Andreas HartmannInstitut de Mathématiques de Bordeaux
    Université de Bordeaux
    351 cours de la Libération 33405 Talence Cedex, France
    e-mail
  • William T. RossDepartment of Mathematics
    and Computer Science
    University of Richmond
    Richmond, VA 23173, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek