Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A non-separable uniformly convex Banach space on which there are few operators

Tom 241 / 2018

H. M. Wark Studia Mathematica 241 (2018), 241-256 MSC: 46B26, 47L10. DOI: 10.4064/sm8740-5-2017 Opublikowany online: 9 November 2017

Streszczenie

It is shown that there exists a non-separable uniformly convex Banach space on which every bounded linear operator is the sum of a scalar multiple of the identity operator and an operator of separable range.

Autorzy

  • H. M. Wark9 Westwood Terrace, South Bank
    York, North Yorkshire
    England, YO23 1HJ
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek