Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Singular integral operators with rough kernels on Morrey type spaces

Tom 244 / 2019

Kwok-Pun Ho Studia Mathematica 244 (2019), 217-243 MSC: Primary 42B20, 42B25; Secondary 42B35, 46E30. DOI: 10.4064/sm8390-8-2017 Opublikowany online: 21 May 2018

Streszczenie

We establish the boundedness of singular integral operators with rough kernels on Morrey type spaces built on a Banach function space.

Autorzy

  • Kwok-Pun HoDepartment of Mathematics and Information Technology
    The Education University of Hong Kong
    10 Lo Ping Road, Tai Po
    Hong Kong, China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek