Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A multiplier theorem for ultraspherical polynomials

Tom 247 / 2019

Sriram Alladi Studia Mathematica 247 (2019), 1-43 MSC: Primary 42C10. DOI: 10.4064/sm8331-2-2018 Opublikowany online: 5 November 2018

Streszczenie

The main concern of this paper is to adapt a result of Garrigós and Seeger (2008) regarding radial $L^{p}$ Fourier multipliers acting on $L^{p}$ radial functions on $\mathbb {R}^{d}$ to $L^{p}$ zonal multipliers acting on zonal functions on the unit sphere $S^{d}$.

Autorzy

  • Sriram AlladiDepartment of Mathematics
    University of Wisconsin
    Madison, WI 53706, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek