Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Semi-Fredholm Toeplitz operators on the space of real analytic functions

Tom 252 / 2020

Michał Jasiczak Studia Mathematica 252 (2020), 213-250 MSC: Primary 47B35, 46E10; Secondary 47A53, 30H10, 30H50, 46A13. DOI: 10.4064/sm170810-23-5 Opublikowany online: 20 December 2019

Streszczenie

We investigate Toeplitz operators on the space of real analytic functions on the real line. We completely characterize semi-Fredholm Toeplitz operators in terms of vanishing of their symbol.

Autorzy

  • Michał JasiczakFaculty of Mathematics and Computer Science
    Adam Mickiewicz University
    Uniwersytetu Poznańskiego 4
    61-614 Poznań, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek