Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Brownian motion on graph-like spaces

Tom 261 / 2021

Agelos Georgakopoulos, Konrad Kolesko Studia Mathematica 261 (2021), 121-155 MSC: Primary 60J60. DOI: 10.4064/sm190404-9-2 Opublikowany online: 20 July 2021

Streszczenie

We construct a natural diffusion on a wide class of metric spaces generalising graphs, and show that its cover time admits an upper bound depending only on the Hausdorff measure of the space.

Autorzy

  • Agelos GeorgakopoulosMathematics Institute
    University of Warwick
    Coventry CV4 7AL, UK
  • Konrad KoleskoInstitute of Mathematics
    University of Gießen
    Arndtstraße 2
    35392 Gießen, Germany
    and
    Instytut Matematyczny
    Uniwersytet Wrocławski
    Pl. Grunwaldzki 2/4
    50-384 Wrocław, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek