Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Pathwise uniqueness for stochastic PDEs

Tom 105 / 2015

Giuseppe Da Prato Banach Center Publications 105 (2015), 81-89 MSC: 35R60, 60H15. DOI: 10.4064/bc105-0-6

Streszczenie

We consider a stochastic evolution equation in a separable Hilbert spaces $H$ or in a separable Banach space $E$ with a Hölder continuous perturbation on the drift. We review some recent result about pathwise uniqueness for this equation.

Autorzy

  • Giuseppe Da PratoScuola Normale Superiore Pisa
    Pisa, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek