Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Combinatorial aspects of the sequence of Milnor numbers of deformations

Tom 108 / 2016

Maria Michalska, Justyna Walewska Banach Center Publications 108 (2016), 191-200 MSC: Primary 14B07; Secondary 11A55, 14N10. DOI: 10.4064/bc108-0-15

Streszczenie

We use combinatorics to describe the topology of a singular irreducible plane curve germ $f=0$ under small perturbation of parameters.

Autorzy

  • Maria MichalskaFaculty of Mathematics and Computer Science
    University of Łódź
    Banacha 22
    90-238 Łódź, Poland
    e-mail
  • Justyna WalewskaFaculty of Mathematics and Computer Science
    University of Łódź
    Banacha 22
    90-238 Łódź, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek