Holonomy orbits of the snake charmer algorithm

Tom 76 / 2007

Jean-Claude Hausmann, Eugenio Rodriguez Banach Center Publications 76 (2007), 207-219 MSC: Primary 53C29, 58D15; Secondary 58D19, 58B99, 68T40. DOI: 10.4064/bc76-0-10

Autorzy

  • Jean-Claude HausmannSection de mathématiques
    Université de Genève
    C.P. 64
    CH-1211 Genève 4, Switzerland
    e-mail
  • Eugenio RodriguezSection de mathématiques
    Université de Genève
    C.P. 64
    CH-1211 Genève 4, Switzerland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek