On the second moment for primes in an arithmetic progression

Tom 100 / 2001

D. A. Goldston, C. Y. Yıldırım Acta Arithmetica 100 (2001), 85-104 MSC: Primary 11M26. DOI: 10.4064/aa100-1-8

Autorzy

  • D. A. GoldstonDepartment of Mathematics and Computer Science
    San Jose State University
    San Jose, CA 95192, U.S.A.
    e-mail
  • C. Y. YıldırımDepartment of Mathematics
    Bilkent University
    Ankara 06533, Turkey
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek