Sur une majoration explicite pour un degré d'isogénie liant deux courbes elliptiques

Tom 100 / 2001

Federico Pellarin Acta Arithmetica 100(2001), 203-243 MSC: Primary 11J89. DOI: 10.4064/aa100-3-1

Autorzy

  • Federico PellarinStructures Discrètes et Analyse Diophantienne
    Université de Caen
    Campus II, Boulevard Maréchal Juin
    BP 5186
    F-14032 Caen Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek