Restricted sums in a field

Tom 102 / 2002

Qing-Hu Hou, Zhi-Wei Sun Acta Arithmetica 102(2002), 239-249 MSC: Primary 11B75; Secondary 05A05, 11C08. DOI: 10.4064/aa102-3-3

Autorzy

  • Qing-Hu HouCenter for Combinatorics
    Nankai University
    Tianjin 300071, P.R. China
    e-mail
  • Zhi-Wei SunDepartment of Mathematics
    Nanjing University
    Nanjing 210093, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek