Class numbers of cyclotomic function fields

Tom 102 / 2002

Sunghan Bae, Pyung-Lyun Kang Acta Arithmetica 102 (2002), 251-259 MSC: 11R58, 11R29. DOI: 10.4064/aa102-3-4

Autorzy

  • Sunghan BaeDepartment of Mathematics
    KAIST
    Taejon 305-701, South Korea
    e-mail
  • Pyung-Lyun KangDepartment of Mathematics
    Chungnam National University
    Taejon 305-764, South Korea
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek