The distribution of inverses modulo a prime in short intervals

Tom 102 / 2002

S. M. Gonek, G. S. Krishnaswami, V. L. Sondhi Acta Arithmetica 102 (2002), 315-322 MSC: Primary 11N69; Secondary 11K31, 11K45, 11T23. DOI: 10.4064/aa102-4-3

Autorzy

  • S. M. GonekDepartment of Mathematics
    University of Rochester
    Rochester, NY 14627, U.S.A.
    e-mail
  • G. S. KrishnaswamiDepartment of Mathematics
    University of Rochester
    Rochester, NY 14627, U.S.A.
  • V. L. SondhiDepartment of Mathematics
    University of Rochester
    Rochester, NY 14627, U.S.A.

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek